Dla Klientów

Potrzebujesz pilnej pomocy, specjalistycznej wiedzy, unikatowych kompetencji w swojej firmie? Nie chcesz lub też nie stać Cię na zatrudnienie wykwalifikowanego managera na pełny etat? Nie jesteś pewny czy wybierzesz właściwą osobę? Jeżeli tak, to Interim Manager jest właśnie dla Ciebie.

Podczas ponad 20-letniej praktyki zawodowej w różnych firmach i branżach stawialiśmy czoło niezliczonej ilości wyzwań i byliśmy osobiście odpowiedzialni za rozwiązanie setek problemów biznesowych. Dzięki zdobytym umiejętnościom wiemy, jak wprowadzać kompleksowe zmiany w firmach i dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego. Biorąc odpowiedzialność za efekt naszej pracy i współpracujących z nami Interim Managerów, bazujemy na własnej praktyce popartej szeroką wiedzą merytoryczną praktycznie we wszystkich obszarach działalności firmy.

Określając kwalifikacje i dobierając Interim Managera, korzystamy nie tylko ze standardowych narzędzi HR, ale opieramy się na własnych doświadczeniach w określaniu profilu, wyborze i wspólnej pracy z managerami. Kluczem do sukcesu niekoniecznie jest kandydat z najlepszym CV, który świetnie zaprezentował się na rozmowie kwalifikacyjnej, ale przede wszystkim oczekiwany efekt jego pracy. I to właśnie umiejętność oceny tych efektów jest źródłem naszej skuteczności.

Jeśli więc szukasz wsparcia kompetencyjnego w określonym obszarze, chcesz rozwiązać konkretny problem w firmie, zależy Ci na zwiększeniu efektywności Twojego biznesu bądź optymalizacji kosztów, zgłoś się do nas.

  • Rejestracja pomoże nam poznać Twoje potrzeby i doświadczenia w zakresie zatrudniania i współpracy z Interim Managerami.
  • Po rejestracji będziesz mógł krótko, z zachowaniem pełnej poufności, zgłosić swój problem biznesowy i bezpłatnie otrzymać propozycję jego rozwiązania. Gwarantujemy, że dane Twojej firmy nie będą dostępne dla osób trzecich.
  • Na podstawie pozyskanych informacji zaproponujemy współpracującego z nami Interim Managera z odpowiednimi kwalifikacjami lub też sami podejmiemy się rozwiązania Twojego problemu.
  • Będziesz otrzymywał nowe opisy doświadczeń „use case” projektów i poprawy efektywności firm – coś, co może Cię zainspirować do uzyskania kolejnych przewag konkurencyjnych.
  • W miarę rozwoju funkcjonalności platformy będziesz mógł bezpłatnie korzystać z nowych, unikalnych na rynku funkcjonalności, np. wyszukiwarki Interim Managerów.

Możliwość bezpłatnej konsultacji i uzyskania wstępnej propozycji rozwiązania problemu, z jakim się do nas zgłaszasz to unikalna na rynku forma pomocy przedsiębiorcom, którzy napotkali trudności i potrzebują wsparcia od doświadczonych menadżerów na drodze do sukcesu.

Zarejestruj się

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji. Akceptuję