O firmie

Zespół zarządzający

Beata Zborowska

Partner

Z obszarem finansów i procesów back-office’owych jestem związana od ponad 20 lat. Specjalizuję się w poprawie rentowności, optymalizacji procesów biznesowych oraz pozyskiwaniu finansowania i poszukiwania najkorzystniejszych ścieżek rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Przed podjęciem decyzji o rozwoju własnego biznesu, zarządzałam największym niezależnym sprzedawcą energii i gazu w Polsce – Energią dla firm S.A. Wcześniej pełniąc funkcję wiceprezesa zarządu i CFO w Virgin Mobile Sp. z o.o., kierowałam pionem finansów, HR i administracji, a także odpowiadałam za optymalizację procesów wsparcia w spółce oraz tworzyłam i nadzorowałam realizację planów biznesowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam również m.in. w grupie Exatel (GK PGE), gdzie w roli wiceprezesa zarządu pełniłam nadzór nad obszarem finansów, administracji i audytu wewnętrznego. W latach 2008 – 2012 pracowałam w Polkomtel S.A. m.in. na stanowisku dyrektora biura planowania, kontroli i analiz. Przez ponad 8 lat zawodowo byłam związana także z branżą FMCG.

Jestem członkiem Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) i posiadam tytuł ACMA/CGMA. Ukończyłam ekonomikę przedsiębiorstw na Uniwersytecie Europejskim Viadrina.

Wojciech Pomykała

Partner Zarządzający

Nie ma rzeczy niemożliwych” to podstawowa zasada, jaką wyznaję w swoim życiu osobistym i zawodowym. Zawsze, gdy tylko miałem taką możliwość, angażowałem się w trudne i skomplikowane projekty wymagające ogromnego zaangażowania i czasami tysięcy godzin dodatkowej pracy, bo to one przynosiły mi ogromną satysfakcję oraz nowe kompetencje i doświadczenie. Teraz przyszedł czas, aby się tym dzielić z innymi.

Przez blisko 20 lat zajmowałem się tworzeniem strategii biznesowych, rozwojem kanałów sprzedaży, zarządzaniem projektami, zwiększaniem efektywności operacyjnej przedsiębiorstw oraz wprowadzaniem nowych produktów i linii biznesowych. Projektowałem i wdrażałem szereg rozwiązań technologicznych prowadzących do ucyfrowienia firm oraz tworzyłem centra usług wspólnych. Efektem podejmowanych przeze mnie działań była poprawa rentowności firm oraz istotne zwiększenie ich przewag konkurencyjnych.

Pełniąc role CEO/CTO firm z obszaru nowoczesnej energetyki (Energia dla firm S.A.), telekomunikacji (Exatel S.A.), doradztwa strategicznego i technologicznego (Detecon, oddział w Polsce) oraz IT (PGE Systemy) brałem na siebie odpowiedzialność za działanie i realizację celów, przyczyniłem się do ich rozwoju oraz wyraźnej poprawy efektywności operacyjnej i finansowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również w polskich i międzynarodowych korporacjach, będących liderem w swojej branży, takich jak Siemens, Nokia Siemens Networks czy Polkomtel.

Jestem absolwentem Elektroniki, Telekomunikacji Cyfrowej, Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz General Management na Harvard Business School w Bostonie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji. Akceptuję