Oferty pracy

Konsultant ds. sprzedaży usług HR i realizacji projektów rekrutacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie projektów interimowych (na stanowiska Interim/Czasowy Manager) oraz rekrutacji stałych
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Analiza rynku oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Polski,
  • Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy
  • Budowanie bazy klientów
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez media społecznościowe
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami
  • Umawianie rozmów z kandydatami
  • Prowadzenie wstępnych rozmów oraz screeningów
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Pomoc w przygotowywaniu, pisaniu i publikacji ogłoszeń o pracę
  • Budowanie wzorowego candidate & customer experience

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług HR (headhunterskich i/lub szkoleniowych)­­ – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej lub Headhuntera
  • Doświadczenia w obszarze rekrutacji lub aktywnego poszukiwania kandydatów (sourcingu)
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Zapewniamy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość łączenia pracy w nowym biurze na Ursynowie z pracą zdalną
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Wymagane narzędzia pracy.
Branża: HR/doradcza
Lokalizacja: Warszawa
Szacowany czas trwania projektu: Umowa na stałe

Aby móc aplikować na powyższe stanowisko wymagane jest posiadanie konta w systemie Mastery of Management. Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się.